Polityka Prywatności - obowiązująca przed 25 maja 2018

UWAGA - ten dokument już nie obowiązuje. Aktualna wersja dostępna jest TUTAJ

1. Niniejsza Polityka Prywatności jest integralną częścią Zasad Korzystania z Serwisu Barwy.net. Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu Barwy.net, akceptujesz zasady zawarte w niniejszej Polityce Prywatności, jak i całość Zasad Korzystania z Serwisu Barwy.net. Autorzy serwisu zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności lub Zasadami Korzystania z Serwisu Barwy.net nie powinieneś odwiedzać serwisu Barwy.net.

2. W trakcie korzystania z formularzy kontaktowych serwisu Barwy.net możesz zostać poproszony o podanie adresu e-mail. Podanie go jest niezbędne w celu prawidłowego przetworzenia formularza. Podany przez Ciebie adres e-mail może zostać przez nas wykorzystany wyłącznie w celu kontaktu z Tobą i nigdy nie zostanie sprzedany ani w żaden inny sposób udostępniony firmom lub osobom trzecim.

3. Jeżeli nie chcesz podawać swojego adresu email w formularzu internetowym, ale chcesz skontaktować się z nami, możesz w tym celu wysłać do nas email bezpośrednio z Twojego programu pocztowego na nasz adres, podany obok formularza.

4. W celu wyświetlania reklam w trakcie Twojej wizyty w naszej witrynie korzystamy z usług zewnętrznych firm reklamowych. Firmy te mogą wykorzystywać informacje (z wyłączeniem imienia i nazwiska, adresu, adresu e-mail i numeru telefonu) związane z Twoimi wizytami w tej oraz innych witrynach do wyświetlania reklam towarów i usług, które mogą Cię zainteresować. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na ten temat oraz dowiedzieć się, w jaki sposób możesz uniknąć wykorzystania informacji przez te firmy.

5. Szanujemy Twoją prywatność i zachowanie jej jest dla nas priorytetem.

6. Dodatkowe informacje związane z ochroną Twojej prywatności znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej plików 'cookies'.

7. Od czasu do czasu będziemy aktualizować niniejszą Politykę Prywatności aby odzwierciedlała ona zmiany, które zajdą w naszych usługach oraz opinie użytkowników. Zachęcamy użytkowników, by okazyjnie ponownie przeglądali niniejszą Politykę Prywatności w celu zapoznania się z zasadami ochrony prywatności w naszym serwisie. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi dotyczące Polityki Prywatności; w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z tym tematem, lub podejrzeń że Polityka Prywatności nie jest przestrzegana, prosimy o kontakt.

8. Niniejsza Polityka Prywatności weszła w życie z dniem 5 czerwca 2015 r. i przestała obowiązywać 25 maja 2018 r.