Napisz do nas

Jeśli chciałbyś podzielić się z nami swoimi uwagami o naszym serwisie, zgłosić jakiś błąd, zasugerować zmiany - albo po prostu napisać do nas z dowolnego innego powodu - zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza.

Kontakt z nami:

Jeśli chciałbyś przesłać nam propozycję nowego koloru, skorzystaj z innego formularza:

- formularz zgłoszenia koloru

Jeśli nie udało Ci się przesłać wiadomości przez formularz lub po prostu wolisz zrobić to mailem, możesz skorzystać z poniższego adresu:

- barwy@barwy.net

Pamiętaj:

Twój adres email ani inne dane, jakie nam przekażesz, nie zostaną nikomu udostępnione. Bez Twojej zgody informacje zawarte w przesłanej wiadomości nie zostaną nikomu przekazane. Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych jest firma PROVERBIUM, ul. Próżna 3, 15-019 Białystok. Dane podane w formularzu kontaktowym zostaną przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na wpisane zapytanie zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Odwiedź inne nasze strony:

Zamyslenie.pl - Aforyzmy, cytaty, przysłowia. Ponad 7.000 maksym podzielonych na ponad 60 kategorii.

Dedicatio.com - Aforyzmy, cytaty, słynne sentencje i maksymy, tym razem po angielsku.

ProductFrom.com - Miejsca produkcji (po angielsku). Sprawdź czy naprawdę wszystko jest produkowane w Chinach...

Uwagi:

1. Prezentowane na tej stronie kolory mogą nie być w 100% wiernie odwzorowane na Twoim ekranie. Jest to związane m.in. z kalibracją i ustawieniami Twojego monitora oraz z jakością przetworników karty graficznej. 2. Strona ta nie służy absolutnie wiernemu oddaniu każdego koloru, a jedynie możliwie jak najlepszemu jego przybliżeniu.

3. CMYK - wartości przybliżone. Rzeczywiste odwzorowanie dla przestrzeni kolorów CMYK można uzyskać w programach graficznych, dysponując profilem kolorów odpowiednim dla konkretnego urządzenia obrazującego. 4. HSV = Hue/Saturation/Value. HSB = Hue/Saturation/Brightness. Parametry Value oraz Brightness oznaczają to samo.